Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pomysły na świąteczne prezenty z Galerii Białej

Sztuka rozwija, pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy, ale przede wszystkim – i my wiemy o tym najlepiej- sztuka wyraża więcej niż tysiąc słów. Doskonale też wpisuje się w świąteczną atmosferę. Dlatego w ramach inspiracji przygotowaliśmy dla państwa kilka propozycji świątecznych podarunków, które będą wyrazem miłości, ale również troski o bliskich. Z pewnością będą to prezenty skrojone na miarę. Pasują do każdego, kto chociaż trochę lubi sztukę. 

 

Ręcznie malowane bombki
W tym roku w naszej galerii na ekspozycji znajdują się ręcznie malowane bombki z pracowni Anity Madejskiej. Cieszą oko, ale również mogą przekazać miłą wiadomość. Nie od dzisiaj wiadomo, że RAZEM NAJLEPIEJ, prawda? W ofercie mamy również ręcznie malowane kartki okolicznościowe artystki.

 

 

Ozdoby wykonane z ceramiki
Świąteczna atmosfera w naszej galerii na całego. Wystarczyło zawiesić kilka ceramicznych ozdób wykonanych w naszej pracowni. Sami zobaczcie jak wiele mają w sobie uroku. Są idealnym uzupełnieniem dla tradycyjnych bombek, chociaż my wiemy, że w wielu domach choinki przyozdobione są wyłącznie własnoręcznie zrobioną ceramiką. 

 

Obrazy
Wśród naszych propozycji nie może zabraknąć również malarstwa! I to różnego rodzaju – począwszy od tradycyjnych form religijnych aż po abstrakcyjne pojmowanie świata. Przygotowaliśmy dla państwa wiele propozycji, gdzie motywem przewodnim jest sakralny charakter dzieła. 
Aktualnie trwa również wystawa Igi Siwy – The Taste of Painting. 


Bon na warsztaty ceramiczne
 
I wreszcie CZAS. Tak można podarować drugiej osobie odrobinę czasu dla siebie. Do naszego świątecznego prezentownika dodajemy propozycję bardzo uniwersalną, aktualną o każdej porze roku. Karta podarunkowa to z pewnością udany upominek. Masz gwarancję, że osoba obdarowana spędzi czas w kreatywny sposób, w relaksującej atmosferze. Dodatkowo prace wykonane podczas warsztatów zostaną niezapomnianą pamiątką. 

 

Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy zestaw prezentowy dla Twoich bliskich! Czasem taka drobna rzecz, ale wykonana z sercem i podarowana ze szczerą intencją pozostaje miłym wspomnieniem dla kogoś ważnego. 

Więcej informacji uzyskasz w galerii lub pod numerem telefonu: 667 916 144Skomentuj