Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zaproszenie na Wernisaż

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Anny Spałek-Młynarczyk, pt.: “Salonik malarski Anny”, który odbędzie się 6 lipca o godzinie 17:00 w Galerii Białej, w Bochni. To wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby zanurzyć się w świat pełen barw, światła i magii, jakie artystka potrafi wyczarować na swoich płótnach.

Anna Spałek-Młynarczyk, znana ze swoich impresjonistycznych pejzaży i realistycznych miejskich scenerii, przeniesie nas w miejsca pełne uroku i subtelnych emocji. Jej prace, inspirowane pięknem natury i architekturą powstają pod wpływem ulotnych chwil codziennego życia.

Podczas wernisażu będzie można nie tylko podziwiać najnowsze dzieła artystki, ale również porozmawiać z nią osobiście o jej twórczości i inspiracjach. Wspaniała atmosfera, jaką zapewnia Galeria Biała, sprzyjać będzie wymianie wrażeń i spotkaniom z innymi miłośnikami sztuki.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przyjdź i odkryj świat widziany oczami Anny Spałek Młynarczyk. Do zobaczenia 6 lipca o 17:00 w Galerii Białej w Bochni!

Skomentuj