Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Warsztaty dla firm

Dwa spotkania i tak wiele różnych korzyści. Tym razem nasza propozycja skierowana jest do osób, które chcą podarować swoim pracownikom wyjątkowy czas. Warsztaty ceramiczne to nauka nowych umiejętności, a przy okazji doskonały pomysł na integrację zespołu. Praca w grupie współpracowników pozwala lepiej się poznać, co z pewnością wpływa na jakość późniejszej współpracy.

Dbamy o dobrą atmosferę, przykładamy wagę również do relaksacyjnego aspektu takiego spotkania. Praca z gliną uczy cierpliwości, pokory a ponadto uwrażliwia poczucie estetyki.

Aby przystąpić do takiego spotkanie nie trzeba mieć specjalnych umiejętności plastycznych. Zapewniamy potrzebne materiały oraz opiekę mentorską. Każdego uczestnika prowadzimy przez proces twórczy pomagając wykonać autorskie prace. Po zakończeniu spotkań (i dwukrotnym wypale) uczestnicy zabierają swoje prace do domu.

TERMINY USTALANE INDYWIDUALNIE 
CENA*: 160 zł (osoba)

*Cena obejmuje: instruktaż, dwukrotny wypał dojazd na miejsce – warsztaty organizujemy na terenie Bochni oraz Krakowa, ale rozważymy też inne propozycje.